OSTATNIE SZTUKI! Gorlickie w Wielkiej Wojnie 1914-1915. Wspomnienia, relacje, legendy.

sobota, 3 września 2016

Sławomir Mrozek, Fotorelacja z wydarzenia "Spotkania na węgierskim szlaku", Szymbark, 2 września 2016 r., galeria zdjęć.


Dnia 2 września b.r. o godz. 18:00 odbyło się w Szymbarku kolejne cykliczne wydarzenie  "Spotkania na węgierskim szlaku". Celem wydarzenia jest prezentacja różnorodności kulturowej krajów, przez które przebiegał historyczny szlak winny tj. Polski, Ukrainy, Słowacji, Czech i Węgier. W czasie tych spotkań organizatorzy prezentują twórczość plastyczną i muzyczną artystów z Polski, Słowacji, Węgier i Ukrainy.
Podobnie było i w tym roku. "Spotkania na węgierskim szlaku" rozpoczęto w oficynie dworskiej od prezentacji twórczości artystów "C+S" z Czech, Słowacji i Węgier - wernisaż wystawy GENERÁCIA V NOVEJ INTIMITE. Zwieńczeniem spotkania był znakomity koncert pieśni ludowych w wykonaniu chóru CANTORES CARVATIANI pod batutą Anny Cisoń. W kasztelu odbył się wernisaż wystawy fotografii Michała Gralewskiego pt. „HALLÓ, ITT BUDAPEST" połączony z prezentacją multimedialną z cyklu "STOLICE EUROPY" - BUDAPESZT.


Fot. Sławomir Mrozek
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Zostań Patronem Z Pogranicza